Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

До уваги клієнтів Державної служби зайнятості !

11/08/2020

 До уваги клієнтів Державної служби зайнятості !

     Керуючись наказом Миколаївського ОЦЗ від 07.08.2020 року №546-23 «Про порядок дій в умовах послаблення протиепідемічних заходів» з 12.08.2020 року Врадіївська районна філія Миколаївського ОЦЗ повертається до звичного режиму роботи і відновлює особистий прийом громадян, а також готова до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо в приміщенні філії.

     Нагадуємо, що обслуговування клієнтів здійснюватиметься з дотриманням усіх карантинних правил (масковий режим; дотримання соціальної дистанції; використання антисептичних засобів тощо), тож просимо шукачів роботи та роботодавців не забувати про засоби індивідуального захисту.

     Також звертаємо увагу зареєстрованих безробітних, що на запланований особистий прийом до кар’єрного радника ви повинні взяти з собою оригінали документів (трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, документу про освіту та інші).

     За додатковою інформацією звертайтеся до Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ – вул. Героїв Врадіївщини, 137-А або за тел. 9 61 85.

Всі новини →