Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Державна підтримка!

10/08/2020

      Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07.07.2020 №1287 затверджено Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки  сільськогосподарської продукції та форми заявок документів, необхідних для нарахування та виплати фін підтримки суб’єктам господарювання, що проводять свою діяльність у галузі тваринництва.

     Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції врегульовано постановою КМУ від 07.02.2018 №107.

     Державна підтримка здійснюється за напрямами:

дотація за бджолосім`ї;

часткове відшкодування вартості племінних тварин,бджіл. Сперми та ембріонів;

часткове відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;

компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів;

часткове відшкодування вартості об’єктів із збереження та переробки зерна.

Більш детально з інформацією щодо державної підтримки аграрної можливо ознайомитись в рубриці «Фінансова підтримка галузі» на сторінці департаменту офіційного вебсайту Миколаївської облдержадміністрації а також на сторінці департаменту в соціальній мережі фейсбук та на сторінці інформаційно- аналітичного порталу АПК України Мінекономіки.

Довідки за телефонами департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації : (0512) 37 78 05, 37 74 02, 37 78 35.

 

Всі новини →