Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Адміністративні послуги » Онлайн-послуги
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Онлайн-послуги

 

Оголошення

Замовити витяг з Державного земельного кадастру відтепер можна ОНЛАЙН!
30 червня Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру України та Державне агенство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру»image

 Щоб наблизити адміністративні послуги громадянам за місцем їх проживання – при Врадіївській районній державній адміністрації створено центр надання адміністративних послуг. Тепер громадяни за будь-якої потреби у довідці чи якомусь дозволі повинні здати необхідні для цього документи  і відповідно до чинного законодавства у цьому ж кабінеті отримати потрібну послугу.

 Інструкція з використання електронного сервісу

«Замовлення через мережу Інтернет Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку»

На комп’ютері, підключеному до мережі Інтернет, за допомогою веб-браузера зайдіть на Публічну кадастрову карту України за посиланням - http://map.land.gov.ua.

На Публічній кадастровій карті України знайдіть за кадастровим номером земельну ділянку, на яку Ви хочете замовити Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (далі по тексту – Витяг з ДЗК).

Натисніть курсором миші на обраній ділянці і в меню, що відкриється, натисніть «Замовити Витяг».

Наприклад:

 

 

Уважно й достовірно заповніть форму у вікні, що відкриється.

В даній формі необхідно вказати достовірні дані стосовно особи, що замовляє (та буде отримувати) Витяг з ДЗК.

Наприклад:

 

 

Примітка: Найкраще, щоб при замовленні Витягу з ДЗК через мережу Інтернет - «Прізвище Ім’я По-батькові» Замовника Витягу співпадало з «Прізвищем Ім’ям По-батькові» власника або користувача земельної ділянки

Поля, що є не обов’язковими для заповнення, в яких ви не плануєте вказувати інформацію, потрібно залишити пустими, не вказуючи в них такі символи як – прочек, дефіс, зірочка тощо.

Також, при заповненні форми, потрібно обрати Центр надання адміністративних послуг (далі по тексту - ЦНАП), в якому Замовник бажає отримати Витяг з ДЗК.

Зокрема необхідно ввести код у форму захисту від спаму та надати «дозвіл на обробку Ваших персональних даних» шляхом проставлення галочки у відповідній графі.

Наприклад:

 

Після заповнення та перевірки на правильність заповнення усіх полів форми, натисніть кнопку «Сформувати запит».

Ви побачите повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Наприклад:

 

 

 

 

Для оплати адміністративної послуги натисніть на слово «Посиланням».

Вас буде переадресовано на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого Ви зможете здійснити оплату адміністративної послуги (за допомогою платіжної картки, платіжного терміналу тощо).

Примітка: Навіть при присвоєнні замовленню номеру, воно відправляється на опрацювання державним кадастровим реєстраторам, виключно тільки після того, як Ви успішно оплатите замовлену послугу.

 

Після того, як Ви сплатите кошти за адміністративну послугу, Вам на електронну пошту буде направлено лист, в якому буде інформація про те, що Ви успішно сплатили за послугу та відповідно Ваше замовлення успішно оформлене та передане на опрацювання.

Протягом кількох днів Вам на електрону пошту надійде лист, в якому буде вказано, що Ваше замовлення опрацьоване. Також, у листі буде зазначено дата та час надходження документів до обраного Вами ЦНАПу.

Після цього Ви можете з’явитися з документом, що посвідчує особу (паспорт), у обраний при замовленні Витягу з ДЗК ЦНАП для отримання відповідних паперових документів.