Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Cпостережна комісія при райдержадміністрації
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Cпостережна комісія при райдержадміністрації

 Засідання  спостережної комісії

У приміщенні управління соціального захисту населення Врадіївської райдержадміністрації 28 листопада 2019 року відбулось  чергове засідання  спостережної комісії.

            Головне завдання спостережної комісії – це громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб звільнених від відбування покарання.

          На засідання комісії було запрошено гр..Д.,  який засуджений до покарання без позбавлення волі.  При постановці на облік  та проведенні бесіди було з’ясовано, що  гр..Д. потребує  надання допомоги в отриманні  середньої освіти.

           

       На засіданні  було прийняте рішення про направлення суб’єкта пробації для навчання до Врадіївської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, на яке він погодився.

 

 Врадіївський  районний

 сектор філії Державної

 установи  «Центр пробації»

 в Миколаївській області

 Інформація про роботу спостережної комісії при Врадіївській райдержадміністрації

за ІI півріччя 2019 року

 

     Спостережна комісія при Врадіївській РДА проводяться один раз на місяць. За час роботи спостережної комісії з 01.01.2019р. по 31.12.2019р. було проведено12 засідань, що були оформлені протокольно.

     Протягом 2019 року на облік комісії було поставлено 7 чоловік.

    Всі особи у 2019 році, умовно-достроково звільнені з місць позбавлення волі ставляться на облік спостережної комісії Врадіївської райдержадміністрації. Виконкомами сільських та селищної ради на підставі постанов комісії беруться під  контроль звільнені громадян, закріплюються за ними громадські вихователі, залучаються до громадської роботи щодо проведення на територіях сільської ради „суботників” по покращенню благоустрою, при необхідності надається допомога у трудовому та побутовому влаштуванні, вживаються інші міри виховного характеру та громадського контролю, забезпечуються здійснення заходів соціального патронажу  з метою закріплення результатів виправлення та ресоціалізації умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі осіб.