Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Врадіївська районна філія Миколаївського ОЦЗ » Електронна черга
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Електронна черга

 

Нова послуга служби зайнятості

     Державна служба зайнятості запровадила послугу

«Електронна черга реєстрації безробітних»

 

      З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якої місцевої філії служби зайнятості.

      Завдяки сервісу можна не виходячи з дому записатись на первинний прийом до місцевої філії служби зайнятості або отримання консультації. У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на  відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до відповідного фахівця.

     Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі 

Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

     Тепер за допомогою Інтернету можна записатися на індивідуальний прийом до фахівця служби зайнятості без попереднього відвідування центру, навіть якщо це перший прийом.

     Сервіс  запроваджено з 13 січня 2017 року. Він розрахований для осіб, котрі шукають роботу та для безробітних. За допомогою електронної черги громадяни можуть самостійно записатися на відвідування до будь-якого центру зайнятості країни.

     Для того, щоб скористатися послугою, треба зайти на портал Державної служби зайнятості  і через рубрику «Електронні послуги» знайти функцію «Електронна черга реєстрації безробітних». 

  • Тут громадяни можуть записатися на: консультацію з пошуків роботи чи інших питань;
  • перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в службі зайнятості та

мають бажання звернутись для пошуку роботи.

     Якщо людина зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця служби зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).