Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

На Врадіївщині відзначили День Соборності України

22/01/2020

 22 січня 2020 року Україна відзначає 101-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».

Цього ж дня в актовій залі районної державної адміністрації відбулися урочисті збори та концерт, присвячені Дню Соборності України.

У заходах взяли участь виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Петро Висоцький, селищний голова Микола Москаленко, представники районних підприємств, установ і організацій, учнівська молодь та громадськість.

"День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу" - зазначив у своєму виступі виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко

Також він наголосив, що  ті  події, які зараз відбуваються  в Україні вимагають від усіх людей  єдності заради досягнення спільної мети – миру.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України.

 Про історію зародження  свята  Соборності  розповів голова районної ради Петро Висоцький.

До виступаючих приєднався селищний голова Микола Москаленко, який зазначив, що тільки в єдності ми сильна нація.

Продовженням урочистих заходів став святковий концерт за участі творчих колективів районнного будинку культури та дитячого хореографічного колективу «Фантазія».

 

Всі новини →