Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Нарада з питань оптимізації шкіл району

16/01/2020

 16 січня 2020 року в райдержадміністрації під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації Василя Кравченка відбулась нарада з директорами шкіл з питань оптимізації шкіл району. В роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Боровицький, заступник голови районної ради Валер’ян Цибульський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Кушнір та працівники відділу освіти

На початку наради виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко привітав всіх присутніх з Новим роком і різдвяними святами та ознайомив з порядком денним наради.

Начальник відділу освіти Наталія Кушнір доповіла, що нещодавно відбулась колегія департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на якій розглядалося питання «Про ефективність діяльності органів управління освітою щодо формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти шляхом створення опорних закладів» та звернулась до директорів з проханням надати свої пропозиції щодо оптимізації мережі навчальних закладів у Врадіївському районі.

Після обговорення даного питання було вирішено:

1. Загальноосвітнім школам району І-ІІІ ступеня понизити ступінь на І-ІІ, крім Врадіївської районної гімназії та Врадіївської ЗОШ № 1.

2. Створити на базі Врадіївської ЗОШ № 1 опорний заклад з філіями в Новомихайлівці, Адамівці, Нововасилівці.    

Всі новини →