Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Врадіївчани вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13/12/2019

 Чорнобиль – це трагедія, це подвиг, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Тепер це слово знає увесь світ.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 33 роки минуло відтоді, як на долю українського народу випало жорстоке випробування – атомний вибух, від якого здригнулася вся планета.

Ризикуючи здоров'ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в саме Чорнобильське пекло. Серед них були і наші земляки.

14 грудня 2019 року в смт. Врадіївка біля пвм’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг та покладання квітів.

На мітинг зібралися ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, дружини померлих ліквідаторів, представники влади, громадськість.

До пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС поклали квіти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Зі словами вдячності за їх подвиг до ліквідаторів звернувся заступник голови районної державної адміністрації Ігор Боровицький.

«Ми у вічному боргу перед вами, тими, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного лиха. Ми низько схиляємо голови перед вашим подвигом, адже, ліквідовуючи наслідки аварії на ЧАЕС, ви захистили світ від катастрофи», – наголосив виступаючий.

Перед присутніми виступили заступник голови районної ради Валер’ян Цибульський та селищний голова Микола Москаленко, які побажали присутнім міцного здоров’я, миру, добра.

Всі новини →