Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

У дитячому реабілітаційному центрі відзначили День людей з інвалідністю

10/12/2019

 Врадіївський реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами давно вже перетворився на місце спілкування та комунікації, маленьке родинне коло, де малеча із інвалідністю отримує навички взаємодії із спільнотою

 Нещодавно у реабілітаційному центрі для дітей з особливими потребами по-особливому відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю. Захід, відвідали керівник апарату Врадіївської райдержадміністрації Оксана Пірог та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Писаренко, які привітали дітей та вручили подарунки.

Першими вихованців Центру привітали вихованці дитячого садка із запальним танцювальним номером. Важливо, що до участі у конкурсах та розвагах були залучені всі діти без виключення.

Свято було сповнено емоцій, і що дивувало найбільше: більш дорослі діти спостерігали за малюками, у разі потреби допомагали, без прохань та нагадувань.

Як зазначила директор цетру Альона Драганова: «Для нас цей день - свято. Ми завжди готуємося до нього, щоб показати свої досягнення і успіхи в роботі. За останній рік наші діти стали спокійнішими, почали по-справжньому співати і танцювати. Вважається, що цих дітей неможливо чомусь навчити, але ми щодня доводимо, що це не так».

Всі новини →