Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Працівники культури Врадіївщини відзначили професійне свято

11/11/2019

 11 листопада 2019 року, в актовому залі дитячої музичної школи  відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва..

На захід було запрошено керівництво району, селища, працівників будинків культури в районі, бібліотекарів, викладачів дитячої музичної школи, аматорів народного мистецтва.

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко щиросердно привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя.

«Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв нашого народу. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. 

Хочеться подякувати працівникам культури за максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації масових заходів, культурного відпочинку людей. Всі ви по велінню свого серця даруєте духовний хліб людям, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту»,- зазначив очільник району Василь Кравченко

Приєднались до привітань голова районної ради Петро Висоцький, селищний голова Микола Москаленко, завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Олена Мокряк, директор дитячої музичної школи Лариса Соловйова, директор районного історико-краєзнавчого музею Ольга Біла, які привітали присутніх із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

За вагомі професійні здобутки, самовіддану сумлінну працю кращих працівників культури було відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні вихованців дитячої музичної школи, викладачів дитячої музичної школи та працівників районного будинку культури. 

 

Всі новини →