Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Врадіївчани відзначили День працівників соціальної сіфери

30/10/2019

 30 жовтня у приміщенні дитячої музичної школи  відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери - свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.         

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в районі, територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних осіб, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків, відділення фонду соціального страхування.

З професійним святом присутніх привітали перший заступник голови Врадіївської райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови  райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Петро Висоцький та селищний голова Микола Москаленко. Вони подякували працівників соціальної сфери за їх нелегку і таку потрібну людям працю, побажали їм миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, здоров’я, сімейного затишку та благополуччя.

Приємною хвилиною стало нагородження соціальних працівників Почесними грамотами та подяками за високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі.

Аматори художньої самодіяльності районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи порадували присутніх чудовим концертом.

 

 

Всі новини →