Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Врадіївчани відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України

23/08/2019

 День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити у вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять п’ять років назад.

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на площі біля райдержадміністрації в смт. Врадіївка пройшло велике святкове дійство, влаштоване працівниками культури та райдержадміністрацією Врадіївського району. У заходах взяли участь керівництво району, селища, учасники антитерористичної операції, представники установ району, жителі району.

Під звуки Державного гімну України кращі представники молоді району Крамаренко Роман та Бондаренко Ольга урочисто підняли Державний Прапор України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність України.

Право покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам було надано кращим учням шкіл селища Сніжинській Сніжані та Пирогову Олександру.

У своєму вітальному зверненні до громади Врадіївського району перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко зазначив:  «Сьогодні, вся країна відзначає свято Державного Прапора України.

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Прапор символізує стабільність держави.

Синьо-жовтий прапор майорить на всіх державних установах України. Він гордо здіймається над усіма посольствами нашої держави в багатьох країнах, промовляючи всьому світу: "Є у світі - Україна"!

Під національним прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи і незалежності.

У цей нелегкий для нашої країни час жовто-блакитний стяг має особливе значення: це справжня святиня, яку захищають і оберігають.

На Сході країни, де щодня кращі сини та дочки України відвойовують мир та спокій на рідній землі, держаний прапор уособлює незламність духу нашого народу та віру у перемогу».

Очільник району наголосив, що Державний Прапор України – це втілення надії на світле майбутнє, яке дає нові сили для продовження боротьби за волю, за мирне життя. Виступаючий побажав присутнім миру, спокою та злагоди.

Зі святом Державного Прапора України привітали присутніх голова районної ради Петро Висоцький та Врадіївський селищний голова Микола Москаленко.

Далі дійство відбувалося біля районної Дошки Пошани, де перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко та голова Врадііївської районної ради Петро Висоцький вручили кращим жителям району. які занесені на Дошку Пошани, свідоцтва «Про відзначення на районній Дошці Пошани «Гордість Врадіївщини». На завершення даного заходу працівники районного будинку культури  виконали Гімн Врадіївщини.

Після вручення свідоцтв святкування Дня незалежності України продовжилось у районному будинку культури.

Керівники району та селища привітали всіх присутніх в залі з 28-ю річницею незалежності України. Кращим працівникам установ району були вручені Почесні Грамоти, Грамоти та Подяки Врадіївської райдержадміністрації та районної ради, а кращим працівникам установ селища були вручені Грамоти Врадіївської селищної ради.

Урочистості супроводжувалися великою святковою концертною програмою за участю кращих творчих колективів району.

 

Всі новини →