Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Новини

Засідання державної протиепізоотичної комісії

19/08/2019

 19 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василя Кравченка при Врадіївській райдержадміністрації відбулось термінове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Основним питанням порядку денного було питання щодо випадку знайдення сім трупів свиней в лісосмузі на межі Врадіївського та Первомайського районів біля траси Платонове – Кропивницький. Походження трупів свиней не встановлено. Можливе джерело занесення збудника хвороби не відомо. Звернення громадян стосовно захворювання свиней не надходило. Трупи свиней було знищено шляхом спалювання на місці, де їх було знайдено. Проведено дезінфекцію місця спалювання та прилеглої території. Матеріал досліджено в державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно – санітарної експертизи.

Комісія вирішила оголосити місце, де знайдено трупи свиней, неблагополучним щодо африканської чуми свиней та встановити карантин з  19.08.2019 року на 40 днів.    

На засіданні комісії був також затверджений план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території лісосмуги відстанню 0,1 км. від траси Платонове-Кропивницький 132 км. Врадіївського району.

Всі новини →