Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Відбулась нарада з сільськими головами

01/08/2019

  01 серпня 2019 року в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василя Кравченка відбулась нарада з сільськими голова. На нараді розглядалися ряд важливих питань.

З питання забезпечення якісною питною водою населення Врадіївського району виступив перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко, який вкотре звернувся з проханням до сільських голів разово допомогти комунальному підприємству «Врадіївське житлово-комунальне господарство». Для цього необхідно сільським радам делегувати кошти в районний бюджет на утримання комунального підприємства «Врадіївське житлово-комунальне господарство».

Виступаючого доповнив голова районної ради Петро Висоцький, який акцентував увагу присутніх на тому, що необхідно виявляти таких людей, які користуються «лівими» не оформленими кранами. Необхідно наладити стабільність та відключати боржникам воду. Він звернувся до сільських голів з проханням робити все можливе, щоб люди на селах не залишились без води.

З питання навчання загону територіальної оборони Врадіївського району виступив військовий комісар Врадіївського районного військового комісаріату Руслан Петренко, який повідомив сільським головам про те, що з 03 по 12 вересня 2019 року в селі Кам’яна Балка Первомайського району відбудеться навчання загонів територіальної оборони. Від району на навчання необхідно відправити 67 чоловік до 60 років. Умови проживання будуть належні. Виступаючий звернувся з проханням до сільських голів з відповідальністю віднестися до даного питання та надати в райдержадміністрацію списки осіб, які візьмуть участь у навчанні.

З питання виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» слухали першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василя Кравченка, який вкотре роз’яснив сільським головам переваги об’єднаних територіальних громад та націлив їх на об’єднання в одну спроможну територіальну громаду. Виступаючий наголосив, що децентралізація - це комплексний підхід до реалізації всіх реформ, серед яких і декомунізація, і адміністративна реформа та фінансова децентралізація. В районі є всі умови для створення однієї сильної громади, адже сильні громади будуть не тільки економічно незалежними, але і зможуть результативно працювати в плані розвитку інфраструктури, залучати інвестиції, реалізовувати соціальні проекти.

Виступаючий зазначив які конкретні заходи з даного питання проводяться в районі.

За підсумками розгляду питань наради першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови райдержадміністрації були надані відповідні протокольні доручення.

                                                                                                                          

Всі новини →