Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

В районі відзначили День Конституції України

27/06/2019

 Щороку, 28 червня, відзначається День Конституції України, адже це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. 

Конституція 1996 року увійшла в життя українців як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

27 червня 2019 року, напередодні відзначення Дня Конституції України, в актовій залі райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Ігор Боровицький, голова районної ради Петро Висоцький, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко вітали жителів  Врадіївщини з 23-ю річницею Конституції України. 

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, учасників АТО, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України.

«Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, тож необхідно шанувати її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення» - зазначив Ігор Боровицький.

Групі представників громадськості району, керівництво району вручили почесні грамоти та грамоти Врадіївської райдержадміністрації, Врадіївської районної ради та Врадіївської селищної ради за вагомі професійні здобутки, самовіддану, сумлінну працю, патріотизм та з нагоди відзначення 23-ї річниці прийняття Конституції України.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю працівників Врадівського районного будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини →