Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Відбулася ХХV сесія Врадіївської районної ради сьомого скликання

20/06/2019

 20 червня 2019 року відбулася  ХХV сесія Врадіївської  районної ради сьомого  скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Петро Висоцький. В роботі  засідання взяли участь голова райдержадміністрації Василь Жосан, заступник голови Врадіївської районної ради Валер’ян Цибульський, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадських організацій, селищний та сільські голови.

До порядку денного засідання було включено 9 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Петра Висоцького. В ході роботи сесії були також розглянуті такі питання: звіт районної державної адміністрації про виконання районного  бюджету  Врадіївського району за перший квартал 2019 року;  про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селища Врадіївського району; про підвіз учнів до навчальних закладів Врадіївського району; про затвердження районної Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Врадіївського району на 2019-2020 роки» та ін.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

 

 

Всі новини →