Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

В районі відзначили День захисту дітей

31/05/2019

 День захисту дітей – особливе свято, адже захист дітей та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

31 травня  2019 року в смт Врадївка у парку Слави відбулися святкові заходи присвячені Дню захисту дітей.

У проведенні свята взяли участь навчально-виховні заклади району та їхні вихованці. Діти брали участь у різноманітних веселих та цікавих іграх, з великим задоволенням  бігали, стрибали,  малювали, танцювали  та грали.

Для дітей також організували святковий концерт, під час якого переможців районних конкурсів та активних учасників заходів було урочисто нагороджено грамотами та подяками.

З теплими побажаннями до всіх учасників дійства звернулися заступник голови районної ради Валер’ян Цибульський, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Кушнір, представник від Вознесенського міжрайонного управління водного господарства Микола Петров.

Всі були радісні, усміхнені і щасливі.  Малюки отримали велике задоволення, гарний настрій та незабутні емоції від свята.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.

Щодня ми маємо зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього. І тоді всі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю всієї України.

 

Всі новини →