Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Нарада з сільськими головами

05/04/2019

 04 квітня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Жосана, за участю голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району відбулася нарада з селищним та сільськими головами.

На порядок денний були винесені нагальні питання району: про вчасні розрахунки за комунальні послуги бюджетними установами та населенням району; про організацію та проведення оздоровчої кампанії у 2019 році; про децентралізацію влади в районі та інші.

Зокрема, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Писаренко інформувала про порядок нарахування субсидій населенню. Вона акцентувала увагу на тому, що за комунальні послуги необхідно розраховуватися вчасно, інакше субсидія не буде нараховуватися.

Перед присутніми виступив начальник комунального підприємства «Врадіївське житлово-комунальне господарство» Микола Ковальчук, який повідомив, що підприємство працює на повному госпрозрахунку на кошти, які надходять від користувачів води. Він ознайомив присутніх скільки коштів надходить від населення за користування водою і скільки витрачено на ремонт водопроводу, водонапірних башт. Коштів надходить набагато менше, чим необхідно для обслуговування водопроводу. Для очистки води також необхідно мати устаткування, що потребує коштів. Він запропонував сільським головам підняти тарифи на воду, або відмовитися від обслуговування КП «Врадіївське житлово-комунальне господарство» і створювати свої комунальні підприємства.

Про організацію та проведення оздоровчої кампанії дітей у 2018 році та планування оздоровчої кампанії дітей у 2019 році доповіла  начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Кушнір. Доповідаюча акцентувала увагу присутніх на те, що у 2019 році  необхідно охопити оздоровленням  у пришкільних таборах 1 743  учні (крім учнів 9, 11 класів). Проте у зв’язку з недостатнім фінансуванням  в районі планується оздоровити лише 500 дітей початкових класів. В першочерговому порядку 100 % будуть оздоровлюватися діти пільгових категорій. Пришкільні табори будуть працювати з 27.05.2019 по 13.06.2019. На харчування запланованих 500 дітей  необхідно  315 000 грн., з розрахунку , що вартість харчування однієї дитини в день становитиме 45 грн. ( при потребі 55 грн.).

             Проводиться робота по залученню позабюджетних коштів для організації роботи пришкільних таборів. Питання проведення лабораторних досліджень питної води буде  вирішуватися спільно з селищною та сільськими радами. Виступаюча також звернулася до сільських голів з проханням допомогти у проведенні оздоровчої кампанії дітей.

На нараді також піднімалося питання децентралізації влади в районі та розгляд звернень громадян за І квартал 2019 року.

За наслідками наради головою райдержадміністрації було надано ряд протокольних доручень. 

Всі новини →