Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

75-та річниця визволення Врадіївського району від німецько-фашистських загарбників.

29/03/2019

 Сьогодні, 29 березня, в смт Врадіївка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-визволителям у Другій Світовій війн, присвячений 75-й річниці визволення Врадіївського району від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Другої світової  війни, партизанам-підпільникам прийшли голова райдержадміністрації Василь Жосан, голова районної ради Петро Висоцький, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко, голова Врадіївської районної організації ветеранів Леонтій Тимченко, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних об’єднань, установ, підприємств та організацій району, учасники АТО.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Звертаючись до учасників мітингу голова райдержадміністрації Василь Жосан зазначив: «Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, нинішні захисники, з гідністю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Багато українських воїнів загинули, захищаючи східні кордони нашої країни, її цілісність та свободу. Нехай спомин про березневі події 1944 року об’єднає нашу громаду і весь український народ у порозумінні та примиренні, надасть впевненості в перемозі українського народу та вселяє надію, що все в Україні буде добре».

Очільники району вручили подяки та документації на земельні ділянки учасникам операції об’єднаних сил, також нагородили медаллю та подякою до Дня визволення району голову Врадіївської районної організації ветеранів Леонтія Тимченко.

З нагоди Дня визволення району від фашистських загарбників керівники району, міста побажали учасникам мітингу миру, злагоди, добробуту та впевненості у завтрашньому дні.

З усіх районів Миколаївської області Врадіївський район виростив найбільше героїв війни і праці.

Із 75 Героїв Радянського Союзу Миколаївської області - 12 наших земляків, колишніх воїнів-фронтовиків, 4 учасники Великої Вітчизняної війни – повні кавалери орденів Слави.

У післявоєнні роки виросло 6 Героїв Соціалістичної Праці, 15 передовиків сільськогосподарського і промислового виробництва за самовіддану працю нагороджені орденами Леніна. Ось, які були наші земляки-врадіївчани

На жаль, до наших славних днів дожили лише три учасники бойових дій у роки Другої світової війни - Носач Семен Гаврилович, Тисовський Анатолій Михайлович, Ковальчук Марія Устимівна.

У зв’язку з погіршенням стану здоров’я ветерани невзмозі були бути присутніми на заході, тому  керівництво району привітали їх вдома подяками та медалями з нагоди 75-ї  річниці визволення району.

До 75-річниці визволення України від нацистських загарбників і Україні проводиться Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». На даний час вона проходить на території Миколаївської області. Сьогодні цю естафету передали нам представники Доманівського району, а саме перший заступник голови Доманівської райдержадміністрації Наталія Фалько, голова ради Доманівської організації ветеранів України Раїса Осадчук, а ми в свою чергу передаємо її сусідам-кривоозерянам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини →