Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Нарада із селищним та сільськими головами району

13/03/2019

 12 березня 2019 року під керівництвом  голови райдержадміністрації Василя Жосана відбулась нарада із селищним та сільськими головами району.

Також участь у нараді взяли заступник голови районної ради Валер’ян Цибульський, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Боровицький, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Пірог, начальник  фінансового управління райдержадміністрації Михайло Колісніченко, керівник КП «Врадіївське житлово-комунальне господарство» Микола Ковальчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Писаренко.

На початку засідання зі вступним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Жосан, який розповів присутнім про важливість питань які буде розглянуто під час наради.

Першим до слова запросили  начальника фінансового управління райдержадміністрації Михайла Колісніченко. У своєму виступі Михайло Григорович ознайомив присутніх про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Наступним у порядку денному було питання про коригування тарифу на водопостачання населенню Врадіївського району, про що доповів керівник КП «Врадіївського житлово-комунального  господарства» Микола Ковальчук.

З обговорених питань прийняті відповідні рішення щодо їх подальшого виконання. 

 

Всі новини →