Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Командно-штабні навчання у Врадіївському районі

21/02/2019

 Відповідно до розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2019 року № 29-р «Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2019 рік», 21 лютого у Врадіївському районі проведено командно-штабні навчання з органами управління Врадіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.

До участі у навчаннях долучились перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Петро Висоцький, начальник 13ДПРЧ ГУ  ДСНС України у Миколаївській області підполковник служби цивільного захисту Віталій Фурашкевич, члени комісії з питань ТЕБ та НС району, структурні підрозділи райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, з залученням сил і засобів, на яких відповідними нормативно-правовими та розпорядчими документами покладено виконання спеціальних заходів цивільного захисту.

 

В ході навчання відпрацьовано:

- оповіщення та збір районної комісії з питань ТЕБ та НС і евакуаційної комісії,  а також керівного складу району;

- проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації ускладнення метеорологічної обстановки, пов’язаної з зупинкою руху на автомобільних шляхах обласного та державного значення;

- переведення Врадіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області до дій за призначенням в особливий період;

- дії керівного складу району з організації і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та в особливий період.

Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами.

Отже, за підсумками проведення навчання, всі служби району відпрацювали умовну ситуацію в повному обсязі, продемонстрували злагоджені дії по оперативній ліквідації надзвичайної ситуації. Всі завдання, які були покладені на служби виконані на належному рівні. Дії органів управління та сили Врадіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області були визнані як готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Всі новини →