Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

Проведення розширеної наради

04/02/2019

 31 січня 2019 року голова райдержадміністрації Василь Жосан провів розширену  нараду. У роботі наради прийняли участь голова районної ради Петро Висоцький, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Боровицький, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Пірог, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів, сільські та селищні голови,секретарі, землевпорядники сільських та селищної рад, представники філії АТ "Миколаївобленерго" Врадіївського району Західного округу.

В ході засідання учасники зібрання розглянули ряд питань:

1. Про вчасні розрахунки за спожиту електроенергію бюджетними установами та населенням району. 

2. Про організоване проведення декларування за 2018 рік.

3. Про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері регулювання земельних відносин з 1 січня 2019.

4. Про виконання місцевих бюджетів з врахуванням внесених змін у законодавчі акти.

По першому питанню виступила начальник відділу обслуговування споживачів Врадіївського району ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» Лариса Люта, яка доповіла,  що з 1 січня 2019 року в Україні запустився перший етап реформи ринку електроенергії. Так, з 01.01.2019 послуги споживачам надають дві окремі компанії — оператор розподільних систем і постачальник

Перша компанія займається виключно розподілом електричної енергії та експлуатацією електромереж. А друга - постачає електроенергію споживачам, контролює нарахування платежів і розрахунки.

Це означає, що громадянам потрібно переукласти договори, за якими вони з 1 лютого 2019 року почнуть отримувати нові платіжки. Потім вони почнуть отримувати рахунки за спожиту енергію за зразком заяв про приєднання до так званих «умовам угоди споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії». Буде вже два договори: про надання послуг з розподілу і про постачання електричної енергії.

Крім того, вже з 1 лютого 2019-го квитанції набудуть нового зовнішнього вигляду. Громадяни будуть отримувати один загальний платіжний документ з новими платіжними реквізитами. Якщо споживач оплачує рахунки через банк чи інтернет-банкінг, потрібно виставити нові реквізити. При цьому нові розрахункові рахунки будуть в лютневих платіжках.

По другому питанню  виступила керівник апарату райдержадміністрації Оксана Пірог, наголосила, що з 1 січня 2019 року розпочинається черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Закон України «Про запобігання корупції» визначає обов’язок подання та оприлюднення  електронної  декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Декларація подається щорічно до 1 квітня кожного поточного року  за минулий рік  шляхом оприлюднення інформації про майно та фінансові зобов’язання в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

По третьому питанню виступила начальник відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олена Нестеренко, яка повідомила, що з 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України №2498-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розв'язання питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», в якому законодавці внесли зміни до 10 нормативно-правових актів.

За результатами наради прийнято ряд рішень та надано відповідні доручення.

 

 

 

Всі новини →