Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новини

У районі відзначили подвійне свято

06/12/2018

 06 грудня в районі відзначили подвійне свято – День Збройних Сил України та День органів місцевого самоврядування. Участь в урочистих заходах  взяли голова райдержадміністрації Василь Жосан, голова районної ради Петро Висоцький,  депутати районної  та селищної рад, керівники органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадських організацій, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції, громадськість.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся  голова райдержадміністрації Василь Жосан, який побажав: «Успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань».

Учасники урочистих заходів хвилиною мовчання згадали всіх загиблих воїнів, які боронили нашу державу.

До вітального слова долучились також голова районної ради Петро Висоцький, військовий комісар Врадіївського районного військового комісаріату Руслан Петренко, учасник антитерористичної операції Олександр Макарук, волонтер, голова районної громадської організації «Солдатські матері Врадіївщини» Тетяна Боровик.

Очільники району нагородили Олександра Макарука та Тетяну Боровик відзнаками Президента України «За гуманітарну  участь в антитерористичній операції» та грамотами до відзнаки за організацію та доставку гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні антитерористичної операції. Також вручили подяки Врадіївської районної державної адміністрації та Врадіївської районної ради за героїзм, мужність та патріотизм, виявлені під час проведення антитерористичної операції та документацію на земельні ділянки учасникам антитерористичної операції, подяку Врадіївської районної державної адміністрації та Врадіївської районної ради  за участь та здобуте четверте призове місце у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець 2018 року» в номінації «Кращий спеціаліст», який проходив у м. Києві  - Руслану Бондаренку.

Не оминули і увагою представників органів місцевого самоврядування. У своєму вітальному слові до Дня місцевого самоврядування голова райдержадміністрації Василь Жосан наголосив, що завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. З нагоди професійного свята він побажав працівникам органів місцевого самоврядування здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності.

Почесними грамотами Врадіївської районної державної адміністрації та Врадіївської районної ради були нагороджені кращі працівники.

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районного будинку культури та фольклорним колективом  «Мрія» із села Новопавлівка.

Після завершення свята було зроблено колективне фото.

 

Всі новини →