Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Врадіївський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській області
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Врадіївський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській області

 

 Правова консультація  суб’єкту  пробації

26  вересня на базі Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області   старшим інспектором Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  Олександром Дарнопуком  та начальником  Врадіївського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Оленою Адамчук  проведено профілактичну бесіду із  суб’єктом  пробації . Суб’єкти пробації повинні усвідомлювати свої права на безоплатну правову допомогу, одержувати якісні правові консультації і володіти знаннями щодо їх реалізації на практиці. Безоплатна правова допомога спрямована на те, щоб створити для останніх такі умови, коли кожен, хто потребує правової допомоги, міг отримати відповідно до чинного законодавства необхідні юридичні послуги.


   Суб’єкту  пробації було надано первинну правову допомогу з питань оформлення права власності на будинок.

Проведення такого роду заходів сприяє правовій обізнаності клієнтів пробації, що є дуже важливим у повсякденному житті суспільства. Адже, тільки знаючи свої права та вміючи ними користуватися, людина може себе захистити.

 

 

 

Начальник Врадіївського районного сектору

філії Державної установи "Центр пробації"

в Миколаївській області                                                                          Олена КЛЬОПКА

 Контроль над поведінкою та мисленням.


30 жовтня 2019 року на базі Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області психолог ЦССС ДМ Олена Стаїн провела із суб’єктом пробації, який перебуває на обліку, профілактично-інформаційний захід на тему: «Навчись контролювати свої емоції та агресію».

Під час бесіди клієнту пробаціїпсихолог розповіла, що таке емоції, причини виникнення агресії та прояв агресії на оточуючих, які знаходяться поруч.

Емоції – це перша реакція на будь-яку життєву ситуацію. Незважаючи на те, що даний психічний процес є короткотривалим, він має потужний вплив на подальший вчинок людини.

Агресія – це почуття, яке спроможне тримати під контролем далеко не кожна людина.

Підобліковому було надано відповіді на такі питання як: звідки з’являється агресія? як знайти вірний шлях із ситуації, не застосовуючи агресивну поведінку, яка поступово переходить у насильство? Також Олена Стаїн порадила дієві методи, як можна контролювати свій емоційний стан.

Сергій Нестеренко
Старший інспектор Врадіївського РС
ФДУ « Центр пробації»
В Миколаївській області