Врадіївська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Врадіївський районний центр зайнятості » Для молоді
Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Для молоді

 

В Україні 51% молоді працює не за фахом – Служба зайнятості  

     Причина – неусвідомлений вибір майбутньої спеціальності абітурієнтами.


     51% української молоді працює не за фахом. Причиною такої статистики є часто сліпий вибір майбутньої спеціальності. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook Урядовий портал.

     Так, основною причиною високого рівня безробіття є саме неусвідомлений і часто ситуативний вибір професії. У зв'язку з цим Державна служба зайнятості запускає проект "Світ професій – мій вибір, мій успіх", спрямований на профорієнтацію молоді.

     Випускники навчальних закладів напередодні вступу до вузу тепер можуть прийти в найближче відділення служби зайнятості, щоб пройти профорієнтаційний тест і дізнатися, яка професія найбільш їм підходить. Згідно з програмою нового проекту, так українська служба зайнятості стає помічником не тільки в пошуку роботи, а й у виборі професії.

 

 Шановні старшокласники!

 

     Запрошуємо Вас взяти участь в інтернет-тестуванні за європейською методикою від Magellano University, яке допоможе виявити схильності і здібності до різних видів діяльності, обрати напрямок для подальшого навчання, визначити професійну сферу, в якій Ви зможете максимально реалізувати свої здібності.

 

Про Тестовий пакет

  • Тестовий пакет «Magellano університет» був розроблений європейською компанією Giunti O. S. Organizzazoni Spesiali спільно з університетом міста Падуя в Італії та адаптований і сертифікований в Україні.
  • Тест є важливим інструментом для мотивованого вибору освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей учасника, його відношення та мотивацію до навчання та аналіз інших факторів, що впливають на успіх в професійній діяльності.
  • Старшокласник та його батьки отримують  додаткову психологічну інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо майбутньої освіти.

 

Технологія

  • Для безкоштовного проходження інтернет-тестування Вам необхідно зареєструватись на сайті «Моя кар’єра», вказавши свої анкетні дані та адресу електронної пошти.  Тестування займає приблизно півтори години.
  • Програма пропонує вибрати із списку можливих напрямків освіти той, який найбільш цікавий для старшокласника. Потім він відповідає на питання 5 окремих тестових блоків, для визначення різних психологічних характеристик.
  • Після проходження тесту, відповіді аналізуються комп’ютерною програмою, яка гарантує точну і швидку обробку даних. Адміністратор тестування формує звіт та надсилає його старшокласнику на конфіденційній основі на електронну пошту.

 

Результати тестування

  • це індивідуальний психологічний профіль старшокласника. У профілі представлена оцінка та інтерпретація результатів по кожному тесту в графічній формі з розгорнутими коментарями.
  • В профілі розкриваються здібності учасника, спрямованість, інтереси і мотивація в отриманні вищої освіти.
  • У резюме профілю аналізується, який напрям навчання запропонувати учневі: підтримати його вибір або порекомендувати інший напрямок для подальшого навчання, а також дається перелік напрямів вищої освіти і вимоги до кожного з них, як за здібностями, так і за особистісними характеристиками.

 

     Якщо у Вас виникли питання щодо проходження інтернет-тестування або  стосовно отриманих результатів, Ви можете звернутись за додатковою консультацією до Врадіївського районного центру зайнятості. 

 

Пам'ятка особі, яка не досягла 18 років, при працевлаштуванні на роботу

Вам ще не виповнилось 18 років, а Ви працюєте або хочете працювати? Ці поради будуть Вам корисними при працевлаштуванні.

Трудове законодавство України встановлює певні особливості правового регулювання праці неповнолітніх. Це обумовлено тим, що вони користуються додатковими пільгами у зв’язку з фізіологічними, психологічними та віковими особливостями.

 

З якого віку можуть працювати діти?

Вік, з якого допускається прийняття на роботу – 16 років. Якщо Вам 15 років – на роботу можна влаштуватися лише, як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює. Робота повинна виконуватись тільки у вільний від навчання час.

Якщо Вам не виповнилось 16 років і при прийнятті на роботу від Вас не вимагають дозволу батьків на працевлаштування – така праця є незаконною і Ваші права не захищатимуться.

Працевлаштування неповнолітніх обов’язково здійснюється на підставі письмового трудового договору лише після попереднього медичного огляду.

Скільки годин мають працювати діти?

Згідно з чинним законодавством України про працю тривалість робочого часу для неповнолітніх є скороченою.

Робочий час не повинен перевищувати:

·                              36 годин на тиждень, якщо Вам від 16 до 18 років;

·                             24 години на тиждень, якщо Вам від 15 до 16 років.

·                             У такому режимі Ви маєте право працювати під час канікул.

·                              Якщо Ви працюєте протягом навчального року у вільний від навчання час, Ваш робочий день не повинен перевищувати:

·                              18 годин на тиждень, якщо Вам від 16 до 18 років;

·                              12 годин на тиждень, якщо Вам від 15 до 16 років:

·                             24 години на тиждень для учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул.

Чи мають діти, які працюють, право на відпустку?

Діти, які працюють, мають право на щорічну відпустку тривалістю 31 календарний день у зручний для них час. У перший рік роботи відпустка може бути надана через 6 місяців безперервної роботи на підприємстві, в організації.

Чи мають право діти на додаткову відпустку з навчальною метою?

Діти, які працюють і продовжують навчання, мають право на додаткові оплачувані відпустки, які надаються їм для складання іспитів.

Яку роботу не може виконувати неповнолітній?

Використання праці дітей на важких роботах, роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також залучення до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні – заборонено законодавством України.

Чим обмежене звільнення працівників, молодших 18 років?

Звільнення працівників, молодших 18 років, з ініціативи адміністрації допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою служби у справах дітей. Батьки, а також службові особи мають право вимагати звільнення неповнолітнього, якщо продовження роботи загрожує здоров’ю неповнолітнього або порушує його законні інтереси.

 

 Профорієнтаційні послуги-школярам

 

     Як уникнути помилок, можливих  на шляху вибору професії в час бурхливого розвитку нових технологій, коли кожен рік у світі з’являється понад 500 нових професій?

     Ким бути? Як правильно визначити справу всього життя, щоб відчувати себе задоволеним матеріально та морально?

     Шановний старшокласнику! Чи збігаються твої професійні наміри з здібностями? Чи маєш ти уявлення про власні слабкі та сильні сторони?

     На всі ці запитання ти отримаєш відповіді під час зустрічі зі спеціалістами служби зайнятості.

     Одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є професійно-консультативна допомога щодо вибору чи зміни професії, можливості професійного навчання та працевлаштування з урахуванням психологічних можливостей людини та потреби ринку праці.

 

Звернувшись до центру зайнятості ти зможеш:

Дізнатись:

   Про світ професій та професійні вимоги до працівників.

   Про якості людини, важливі для професійного самовизначення.

   Шляхи отримання професії за сприяння служби зайнятості.

   Потребу суспільства в кадрах (можливість працевлаштування після навчання та рівень заробітної плати за професією).

 

Визначити:

   Власні нахили, здібності, особливості темпераменту і характеру, професійну спрямованість за допомогою комп’ютерного та бланкового тестування.

   Перелік професій (спеціальностей), в яких саме ти зможеш стати майстром справи.

   Навчальний заклад, де навчають спеціалістів відповідного профілю.

 

Навчитись:

   Вільно працювати з джерелами вакансій.

   Складати резюме та листи роботодавцям.

   Спілкуватися з роботодавцем по телефону з метою пошуку роботи

   Правилам поведінки спілкування з роботодавцем під час співбесіди з ним.

 

Отож, не втрачай дарма часу, готуйся до дорослого життя завчасно!

За більш детальною інформацією звертайся до центрів зайнятості!

 

 СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ СВІТ ПРАЦІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

 

     Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків.

     У результаті змінюється технологічний уклад світового суспільства. Тому потреба у нових компетенціях усе більше зростає: одні професії зникають, інші – з’являються. Ринок праці стрімко змінюється. Вже сьогодні функціонують магазини без касирів, автомобілі без водіїв, з’явились нові технології створення, розміщення, передавання та зберігання інформації (хмарні технології, віртуальна реальність), мови програмування тощо. А вдосконалення технологій машинного навчання і розпізнавання голосу й постаті людини призводить до того, що роботи (штучний інтелект) починають замінювати людей навіть в професіях, які потребують взаємодії з клієнтами.

     Вже сьогодні розвиток цифрових технологій змінив уявлення про комунікаційний простір та його можливості. Поява нових сервісів і технологій надають багато можливостей, яких не було декілька років тому: миттєва комунікація між користувачами незалежно від їхнього географічного місця розташування, можливості спільної синхронної та асинхронної роботи, якісно нові способи подання інформації та роботи з нею, доступність значних обсягів інформації для кожного тощо.

     Сьогодні спостерігаємо такі світові тенденції, що змінюють ринок праці:

     По-перше, це - глобалізація та інтеграція у контексті аналізу змін сфери зайнятості та розвитку ринку праці посилюють явища економічної спеціалізації і територіального поділу праці. Наприклад, місцем виробництва конкретного обладнання чи техніки може бути не одна країна, а декілька, в кожній з яких виготовляються окремі деталі, що збираються в єдиний механізм за сотні або тисячі кілометрів від місця їх виготовлення. З одного боку – це вузька спеціалізація, з іншого – зростають вимоги до майстерності, знання іноземних мов та уміння працювати в команді. Робоче середовище стаємультикультурним та багатомовним. Глобалізаційні процеси сприяють посиленню конкуренції як серед виробників продукції та надавачів послуг, так і серед претендентів на робоче місце. Тому важливо знати міжнародні вимоги, стандарти та правила в конкретній сфері й дотримуватись їх.

     Світовим трендом є розвиток шерингової економіки. Її зміст у тому, щоб скоротити свої витрати, або навіть отримати прибуток, здаючи в оренду майно чи надаючи певні послуги. Наприклад, сервіс Uber, BlaBlaCar передбачає, що власник автомобіля може частково компенсувати витрати на пальне, запропонувавши кільком особам спільні поїздки; сайт AirBnB передбачає оренду житла в різних країнах.

     На ідеях шерингу будується нова світова соціально-економічна система: це не просто поєднання попиту та пропозиції за допомогою сучасних технологій, а зміна концепції споживання. Цивілізація переживає революційний перехід від гіперспоживання, характерного для XX ст., до тренду XXI ст. – спільного споживання.

     Наступний тренд - орієнтованість на клієнта та ексклюзивність послуг.  

     Це – ключові інструменти  управління взаємовідносинами з клієнтами. Саме завдяки глибокому розумінню та ефективному задоволенню потреб клієнтів компанія отримує можливість додаткового прибутку.

     Програмування, автоматизація певних виробничих процесів, з одного боку, призводять до витіснення живої людської праці та заміни її машинною або прирівняною до неї. З іншого боку, поширення процесів автоматизації зумовлює ускладнення систем управління та потребує відповідного супроводу й адміністрування. Все це неминуче спричиняє зміни професійно-кваліфікаційної структури зайнятості на ринку праці майбутнього.

     Зазначені та інші тенденції формують вимоги до професійних знань, умінь та навичок працівника. Відповідність їм дозволяє залишатися затребуваним на ринку праці, «йти в ногу з часом».

 

                                      за матеріалами науково-практичної розробки «Професії майбутнього»

Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості

  Проект для молоді "PROFI-СТАРТ"
Формат: DOC | Добавлен: 17/10/2017 14:11:28
130Kb Скачать скачать

Врадіївський районний центр зайнятості інформує:

  Вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації
Формат: ZIP | Добавлен: 17/10/2017 14:22:36
129Kb Скачать скачать
  Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації
Формат: ZIP | Добавлен: 17/10/2017 14:23:38
142Kb Скачать скачать
  Професійно-технічні заклади
Формат: ZIP | Добавлен: 17/10/2017 14:24:31
129Kb Скачать скачать
  УМОВИ прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році
Формат: RAR | Добавлен: 23/10/2017 13:15:03
1771Kb Скачать скачать
  УМОВИ прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році
Формат: RAR | Добавлен: 23/10/2017 13:20:33
3175Kb Скачать скачать