Врадиевская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Доступ к публичной информации Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новости

семінар – нарада по організації проведення комплексу весняно – польових робіт у 2019 році в господарствах всіх форм власності Врадіївського району

06/03/2019

 05 березня 2019 року у актовій залі райдержадміністрації відбулась семінар – нарада по організації   проведення комплексу  весняно – польових   робіт  у 2019 році в  господарствах  всіх  форм  власності  Врадіївського  району.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко, голова Врадіївської районної ради Петро Висоцький, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Бурлака, начальник відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олена Нестеренко.

Серед запрошених на нараді також були присутні керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, спеціалісти з охорони праці, техніки безпеки сільгосппідприємств, фермери, одноосібники, голови селищної та сільських рад, представники банківських установ, представники районних організацій, підприємств.

На порядок денний були винесені наступні питання: про  стан готовності  сільськогосподарських підприємств всіх форм власності до  проведення комплексу весняно – польових робіт у 2019 році  та державну підтримку с/г виробників; про санаторну реабілітацію працівників та про профілактику травматизму на виробництві в сільському господарстві; про техніку безпеки та нормативні документи при використанні пестицидів; особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах поточного року; порядок оформлення карантинних документів на зерно; види кредитування  для сільсьгоспотоваровиробників всіх форм власності;  зміни у земельному законодавстві України у 2019 році, питання щодо наявності у сільських радах проектів землеустрою та встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Вступним словом перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко привітав учасників семінару і зазначив, що Врадіївщина має великий виробничий потенціал, особливо в сільському господарстві. У районі збільшується виробництво продукції, залучаються інвестиції для створення сучасних виробничих технологій у промисловому, сільськогосподарському виробництві, рослинництві. 

По першому питанню доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Бурлака.

Сергій Бурлака зазначив, що станом на 01.01.2019 по всіх категоріях господарств ( в тому числі з населенням району) значно виросло поголів’я тварин.

Так, поголів’я великої рогатої худоби збільшилося на 30% проти відповідного періоду минулого року і склало 5409 голів в тому числі, корів збільшилося на 17% - 3269 голів, свиней на 72 % 3142 голів. Довів присутнім до відома, що 30.01.2019 була підписана постанова КМУ №126 щодо змін порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Щодо змін у земельному законодавстві України у 2019 році, стосовно наявності у сільських радах проектів землеустрою та встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок повідомила начальник відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олена Нестеренко.

За підсумками семінар-наради були підготовлені протокольні доручення.

Всі новини →