Врадиевская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Доступ к публичной информации Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

Новости

Відбувся семінар-навчання про підвищення обізнаності щодо африканської чуми свиней в Україні.

09/08/2018

 09 серпня в приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар-навчання про підвищення обізнаності населення щодо африканської чуми свиней в Україні за участю національного консультанта ФАО продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Рєвнівцева Олександра Борисовича. 

В семінарі-навчанні взяли участь сільські голови району,  члени надзвичайної протиепiзоотичної комісії при райдержадміністрації, начальник та спеціалісти з питань тваринництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та ветеринарні фахівці сільськогосподарських підприємств.

Відкриваючи семінар - навчання, заступник голови райдержадміністрації Ігор Боровицький наголосив: «Головна мета даного заходу полягає у наданні інформаційної допомоги державним органам України, недержавним організаціям, виробникам свинини, власникам свиней щодо зменшення ризиків поширення АЧС. Чудово, що є розуміння, що роз’яснювальна робота серед власників тварин та населення є першочерговою ланкою профілактики та боротьби з небезпечної хворобою свиней». Ігор Боровицький також зауважив, що в нашому районі вже була ця хвороба свиней і ми знаємо скільки збитків вона принесла населенню.

На семінарі піднімалися питання про епізоотичну ситуацію з АЧС на Миколаївщині та в цілому по Україні, а також детально обговорювали, як запобігти цій хворобі.

Виступаючи перед присутніми, національний консультант ФАО Олександр Рєвнівцев зауважив: «Причини, які можуть призвести до зараження свиней такі, як: контакт із зараженими тваринами або тушами загиблих свиней; контакт з транспортом, обладнанням, одягом та взуттям. Свиня може з’їсти контаміновані вірусом корми і заразитися. Також зараження може відбутися через контакт з відходами, що містять заражену свинину». Також виступаючий навів цілий ряд прикладів випадків АЧС в різних господарствах України та надав практичні поради щодо елементарних заходів з недопущення збудника хвороби на особистих подвір’ях громадян.

Інформація, яку надав Олександр Рєвнівцев присутнім, викликала зацікавленість у присутніх. Всі бажаючі мали змогу задати уповноваженому ФАО Олександру Рєвнівцеву свої питання та отримати вичерпні відповіді на них

Всі новини →