Vradiivka council administration. Nikolaev region, Ukraine. » News
Homepage News Publicity Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

News

Звітно-виборна районна конференція ветеранів війни та праці

25/10/2019

 25 жовтня 2019 року у приміщенні Врадіївської районної державної адміністрації відбулася районна звітно-виборна конференція ветеранів війни та праці. На конференцію були запрошені керівництво району, селища, депутат обласної ради від Врадіївського району, голови первинних ветеранських організацій району, активісти району, ветерани праці.

На початку зборів перший заступник голови Врадіївської райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко та голова Врадіївської районної ради Петро Висоцький вручили Подяки Врадіївської райдержадміністрації та Врадіївської районної ради  найактивнішим членам ветеранської організації за сприяння у патріотичному вихованні молодого покоління та у розвитку району. 

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни та у наш час, захищаючи рубежі нашої країни на Сході.

Голова зборів В.Ф.Цимбал ознайомив присутніх з порядком денним.

 Із доповіддю про діяльність районної ради ветеранів за звітний період виступив її голова Л.О. Тимченко, який зауважив, що всі зусилля ветеранської організації протягом звітного періоду були спрямовані на подолання наслідків фінансово - економічної кризи, яка найбільше вдарила по найменш захищених верствах населення – пенсіонерах, ветеранах та інвалідах. Доповідач наголосив, що протягом року спільно з виконкомами селищної та сільських рад, працівниками територіального центру, депутатами місцевих рад проводилося обстеження матеріально - побутових умов проживання одиноких ветеранів, інвалідів війни, учасників бойових дій Другої світової війни та по необхідності надавалась їм допомога. Ветеранам району було передплачено газету «Ветеран України», організована екскурсія в музей ракетних військ. Протягом року учасникам бойових дій безкоштовно надавалась медична допомога, зубопротезування. Ветерани району оздоровлювалися в санаторіях України.

Леонід Тимченко подякував усім спонсорам, хто надавав допомогу ветеранській організації та зазначив, що жоден ветеран Врадіївщини не повинен залишитися поза увагою зі своїми проблемами.

Зі звітом ревізійної комісії виступив ветеран Микола Клівенко.

Делегати конференції активно взяли участь у обговоренні доповідей.

У обговоренні доповідей також взяли участь перший заступник голови Врадіївської райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василь Кравченко, голова Врадіївської районної ради Петро Висоцький, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко та депутат Миколаївської обласної ради від Врадіївського району Василь Жосан.

У своїх виступах вони висловили щиру повагу до ветеранів, подякували районній раді ветеранів за тісну співпрацю з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району у питаннях соціального, медичного забезпечення ветеранів.

Учасники конференції одноголосно визнали роботу районної ради ветеранів війни та праці задовільною.

На конференції було обрано новий склад районної ради ветеранів війни та праці в кількості 15 осіб та обрано делегата від Врадіївського району на обласну конференцію Тимченка Л.О.

Цього ж дня відбулося перше засідання новообраної районної ради ветеранів війни та праці. На якому одноголосно було обрано голову районної ради ветеранів війни та праці Тимченка Леоніда Опанасовича. 

Всі новини →