Vradiivka council administration. Nikolaev region, Ukraine. » News
Homepage News Publicity Учасникам АТО та членам їх сімей Інформація для вимушених переселенців

News

Делегація з Врадіївщини взяла участь у хресній ході з нагоди відзначення 1030 – річчя з Дня хрещення Київської Русі - України

31/07/2018

 1030 років пройшло з того часу, як на Київських горах відбулося офіційне хрещення Русі-України. «Із Києва – по всій Русі» гасло, яке чітко відображає те, що колискою хрещення Русі та центром поширення віри Христової по всіх навколишніх землях стало саме місто Київ.

Тож, з нагоди відзначення величної дати для всіх православних християн нашої держави, 28 липня Українська Православна церква Київського патріархату влаштувала хресну ходу «Молитва за Україну і за єдину Помісну Українську Православну Церкву». У ході взяли участь Глава держави Петро Порошенко з дружиною, глави церков, відомі громадські діячі, політики, волонтери, віряни та інші верстви населення. До хресної ходи долучилася і делегація з Врадіївського району.

Учасники ходи, одягнені переважно у вишиванки, несли ікони та українські прапори. Завершилася хода біля Володимирської гірки, де і відбувся урочистий молобень за Україну та за єдину помісну українську православну церкву.

Всі новини →